Dyplomy ASP 2017 – nabór prac

Wydarzenia

Rozpoczynamy nabór na kolejną edycję największego w Polsce zestawienia dyplomów projektowych i artystycznych – „dyplomy ASP 2017”. Czwarta edycja skierowana jest dla osób które obroniły swój dyplom w 2017 roku (dopuszczamy również dyplomy z 2016 roku – wcześniej niezgłaszane).

W naszym zestawieniu chętnie zaprezentujemy prace dotyczące: projektowania graficznego, wzornictwa przemysłowego, architektury, scenografii i szeroko pojętych działań artystycznych.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Zestawienie prac nie ma charakteru konkursu. Nasza redakcja wybierze najciekawsze prace i zaprezentuje je na początku przyszłego roku. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia prac bez podania przyczyny. Prace można nadsyłać do 29 grudnia 2017 roku.

Ukończona przez Ciebie uczelnia nie ma znaczenia (nie musisz kończyć Akademii Sztuk Pięknych – aby wziąć udział w zestawieniu). Przyjmujemy dyplomy ze wszystkich uczelni artystyczno-projektowych, nie tylko Akademii Sztuk Pięknych.

Kliknij tutaj, aby dodać swój dyplom (formularz zgłoszeniowy)

Poprzednie edycje:

Jeżeli chciałbyś zostać partnerem zestawienia „dyplomy ASP 2017” – napisz na adres tomasz@fontnieczcionka.pl

Data: 
Od 29 października 2017 do 29 grudnia 2017