Konferencja Element Talks

Wydarzenia

Jeśli chcecie wiedzieć, jak rozwijać swoją karierę, biznes czy po prostu szukacie inspiracji do dalszych zawodowych działań – nie może zabraknąć Was w kwietniu podczas Element Talks (4 edycja). To największa konferencja dla projektantów w Polsce poświęcona biznesowym aspektom tego zawodu, która tym razem spodziewa się około 3000 uczestników z całej Europy.

Porozmawiajmy o biznesach!

Ale nie tylko o pieniądzach. Element Talks oswaja potwory takie jak finanse, negocjacje czy prawo autorskie zapraszając światowe autorytety w dziedzinie designu. Goście dzielą się swoimi sukcesami i porażkami pokazując od kuchni zawód projektanta. Jak projektują, jak współpracują z klientami i jak pozostają projektantami nie tracąc duszy.

Dla kogo jest Element Talks?

Praktyczna tematyka wykładów i warsztatów, świetna atmosfera oraz możliwość spotkania tysięcy wspaniałych ludzi w jednym miejscu przyciąga na wydarzenie nie tylko osoby, które pracują w branży kreatywnej, ale również tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś od liderów opinii, chcą nawiązać nowe kontakty zawodowe, poznać i zrozumieć trendy w designie.

Trzymaj rękę na pulsie!

Podczas sesji networkingowych w formie Stołów Dyskusyjnych, Speed Datingu czy wieczornej imprezy, spotkacie innych uczestników konferencji i prelegentów. Takie wydarzenia, to idealna szansa na nawiązanie nowych relacji zawodowych, towarzyskich i wymianę doświadczeń.

Warsztaty

Świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów będzie też szeroki wybór warsztatów (przed konferencją i w jej trakcie), podczas których dodatkowo można wzbogacić swoje umiejętności pod czujnym okiem prowadzących.

Prelegenci

Podczas ostatniej edycji wykłady poprowadzili między innymi duet z Nowego Jorku Anton&Irene, Luke Hayman – partner w studiu Pentagram (Nowy Jork), Bruno Sellés ze studia Vasava (Barcelona) czy współorganizatorka Dutch Design Week – Zuzanna Skalska.

Każdy uczestnik może osobiście porozmawiać z prelegentami podczas kameralnych konsultacji bezpośrednio po wykładzie.

Z czego składa się Element Talks?

  • 2 dni wykładów
  • 2 dni przed konferencją wypełnione po brzegi warsztatami
  • strefa networkingowa
  • około 40 prelegentów z całego świata
  • stoiska Element Market

Ścieżki tematyczne:

  • Komunikacja wizualna
  • Web, UX, UI, technologie
  • Start-up i przedsiębiorczość

Bilety w przedsprzedaży dostępne od 12 grudnia na stronie:
www.elementtalks.com/bilety

Data: 
Od 22 kwietnia 2017 do 23 kwietnia 2017
Miejsce: 
Soho Factory – ul. Mińska 25, Warszawa