Konferencja MCE

Wydarzenia

Konferencja MCE to wydarzenie służące wymianie wiedzy między projektantami i inżynierami. Dzięki temu wydarzeniu dowiecie się jak projektują aplikacje takie firmy jak: Google, SoundCloud, IBM cz też Uber.

MCE to konferencja stworzona dla osób którzy szukają praktycznej wiedzy na temat UX i UI, jak i sprawnego tworzenia skalowalnych systemów, na których oparte są aplikacje mobilne, webowe, VR czy AR.

W agendzie duży nacisk położono na tematy atrakcyjne z jednej strony dla projektantów i inżynierów aplikacji osobno, jak i na zagadnienia ułatwiające współpracę między całymi zespołami. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wykładów, a także porozmawiać osobiście w luźnej atmosferze afterparty m.in. z:

  • Manuelem Clement, VR i UX Designerem Google, odpowiedzialnym m.in. za projekt Google X oraz wiele znanych Google Doodles
  • Siri Betts-Sonstegard, Design Researcher i Service Designer w IBM
  • Fernando Cejas, Software Engineer w SoundCloud
  • Ty Smith, Tech Lead w Uber, odpowiedzialny za aplikację Uber na system Android

Szczegółowy program konferencji dostępny na stronie organizatora.

Positive Tech

Nadchodząca edycja konferencji odbywa się pod hasłem Positive Tech, rozumianym jako technologia tworzona dla ludzi, pomagająca rozwijać świat i wzbogacająca ludzkie doświadczenia. Organizatorzy podkreślają, że w rozwoju technologii nie chodzi o tworzenie jak największej liczby rozwiązań, a o tworzenie mądrzejszych i lepszych rozwiązań.

Bilety

Dla designerów zaplanowano zniżkę 40% – kliknij tutaj
Pozostałe osoby mogą zakupić bilet z 20% rabatem na hasło „font_nie_czcionka_20” – kliknij tutaj

Data: 
Od 8 maja 2017 do 9 maja 2017
Miejsce: 
Centrum Nauki Kopernik
Wybrzeże Kościuszkowskie 20
00-390 Warszawa