Konferencja MCE 2018

Wydarzenia
Zobacz autora
Zobacz tagi
Tagi:  #konferencja #MCE

Już 5 i 6 czerwca w Warszawie piąta edycja konferencji MCE. Poznaj ekspertów z Google, IBM, BCG Digital Ventures i innych wiodących firm technologicznych

Jak projektować chatboty? Czy design otwiera czy zamyka świat użytkowników? Jaka jest przyszłość programowania cross-platform, budowania interakcji i tworzenia produktów cyfrowych? Już 5 i 6 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się piąta edycja MCE pod hasłem #redefiningtech, podczas której odpowiedzi na te i inne pytania będą szukać czołowi przedstawiciele świata technologii.

Konferencja MCE już od 5 lat łączy twórców produktów cyfrowych—projektantów UX/UI, programistów, menedżerów i entuzjastów technologii. Prezentacje, sesje tematyczne, panele dyskusyjne, interaktywne warsztaty, zabawa networkingowa i after party. Wśród tematów: Internet Rzeczy, sztuczna inteligencja, projektowanie doświadczeń użytkowników w kontekście Blockchain, programowanie cross-platform i wiele innych.
Na scenie wystąpią przedstawiciele wiodących firm technologicznych, między innymi: Tom Greever, autor bestsellerowej książki Articulating Design Decisions, Mike Alger, VR designer (Google), Fernando Cejas (IBM), Jasson Schrock (BCG Digital Ventures), Pierre Yves Ricau (Square Inc.).
Jak co roku, konferencja MCE dzieli się na 2 ścieżki: dla projektantów UX/UI i dla inżynierów. Prelekcje dzielą się na wykłady, workouty (warsztaty z ćwiczeniami praktycznymi) oraz sesje tematyczne z gośćmi.

Dla naszych czytelników mamy rabat na zakup biletu, wpiszcie w formularzu kod promocyjny – MCE_2018_FONT aby otrzymać 10% rabat. Kup bilet tutaj.

Data: 
Od 5 czerwca 2018 do 6 czerwca 2018
Miejsce: 
Pałac Kultury i Nauki,
Plac Defilad 1, Warszawa