Nabór – dyplomy ASP 2015

Wydarzenia

Stało się już tradycją, że co roku prosimy Was o przesłanie swoich prac dyplomowych – wybieramy te najciekawsze i publikujemy na naszym portalu. Zeszłoroczna edycja zestawienia prac dyplomowych absolwentów ASP cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Zachęcamy Was do wysłania projektów swoich prac dyplomowych – najbardziej interesują nas tegoroczne dyplomy, ale również chętnie popatrzymy na te z wcześniejszych lat. W naszym zestawieniu chętnie zaprezentujemy prace z: projektowania graficznego, wzornictwa przemysłowego, architektury oraz te o tematyce artystycznej.

Jak przygotować zgłoszenie

  1. Temat dyplomu
  2. Opis dyplomu – Kilka zdań na temat Twojego dyplomu (3-6 zdań), zgłębiających problematykę/tematykę dyplomu.
  3. Imię i nazwisko
  4. Opis autora – 2-3 ciekawe zdania na Twój temat.
  5. Data obrony
  6. Miejsce obrony – jaka uczelnia?
  7. Ocena z dyplomu
  8. Imię i nazwisko promotora – oczywiście wraz z tytułem
  9. Dodatkowe nagrody za dyplom – jeżeli Twój dyplom otrzymał jakieś nagrody prosimy o przesłanie informacji na ten temat.
  10. Fotografie/wizualizacje – prosimy o przesłanie 3-5 wizualizacji/fotografii z Twojego dyplomu przygotowanych w formacie JPG, o rozmiarze 900 px szerokości i 600 px wysokości (wysokość może być delikatnie mniejsza lub większa, zalecany rozmiar to 600 px). Prosimy o nie dodawania znaków wodnych oraz logo na fotografiach.

Wszytko to należy wysłać na e-mail kontakt@fontnieczcionka.pl na zgłoszenia czekamy do końca lipca 2015.W tytule e-maila prosimy wpisać „Dyplomy ASP 2015”.

Zestawienie prac nie ma charakteru konkursu, jednak wybierane są najciekawsze prace według naszej redakcji. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia prac.

Poprzednia edycja – do zobaczenia tutaj.

Data: 
Od 14 czerwca 2015 do 31 lipca 2015