Pomysł na prezent

Artykuły
Zobacz autora
Zobacz tagi

Pomysł na prezent to dla wielu z nas cyklicznie pojawiający się... problem. Zwłaszcza gdy osoba, która ma być obdarowana to wymagająca jednostka, która nie zadowoli się byle czym. Postaramy się Wam podsunąć kilka pomysłów.

Czajnik pogięty z kubeczkami różowy i niebieski


Projekt: Marek Cecuła – Modus Design 2016
Produkcja: fabryka Ćmielów

Seria pogiętych kubków istnieje już wiele lat, jednak w tym roku została wzbogacona o nowe kolory oraz czajnik. Elementy te tworzą razem idealny zestaw na prezent. Zestaw wykonany jest z barwionej porcelany i metalowego elementu.

Bransoletki złocone AK x PTNS Tragedia


Bransoletki z limitowanej edycji Pan tu nie stał, wykonane ręcznie ze srebra pokrytego 24-karatowym złotem oraz w zależności od wariantu kwarcem dymnym lub amazonitem oraz akrylową czachą. Dodatkowo każda zawiera limitowaną dwustronną metkę oraz regulowaną długość. Coś dla fanek oryginalnej, nietypowej biżuterii.

Zacznij kochać dizajnBeata Bochińska,
Wydawnictwo Marginesy

Jak kolekcjonować polską sztukę użytkową. Książka Beaty Bochińskiej – ekspertki w dziedzinie polskiego wzornictwa przemysłowego. Książka wydana we współpracy z showroomem Patyna. W środku znajdziemy mnóstwo zdjęć ponadczasowych przedmiotów, praktyczne porady i wskazówki. Między innymi porady jak wyceniać i korzystnie sprzedać nasze stare „skarby” oraz jak nie przepłacać, i jak rozpoznać dobry design. Książka idealna dla miłośników mebli i przedmiotów vintage.

Myszki Logitech PARTY COLLECTION


Bezprzewodowe myszki do komputera w fantazyjne wzory, może nie dla profesjonalistów ale każdemu „zwykłemu” użytkownikowi na pewno sprawią radość. Dostępne w ośmiu różnych wariantach kolorystycznych.

Sezonownik 2017


Pomysł i koordynacja: Magdalena Assanowicz
Ilustracje: Ewa Mączyńska
Teksty i opieka merytoryczna: Sebastian Kulis
Projekt graficzny: Maja Certowicz

Sezonownik to wygodny kalendarz w formacie A5 z ilustracjami i miejscem na notatki. W każdym miesiącu znajdziemy informacje o roślinach i warzywach które występują w danym okresie. Prezent dla osób interesujących się uprawą roślin i gotowaniem, lub tych zwyczajnie interesujących się przyrodą.

Memory Game – Muzeum Narodowe w Krakowie

Gra typu memory składająca się z 52 kart – 26 dzieł sztuki ze wszystkich oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie. Jest to świetna gra pozwalająca poznać lub przypomnieć sobie dzieła sztuki, ich autorów i tytuły. Wspaniały podarunek dla miłośników sztuki.

Album na zdjęcia Papelote


Niestandardowy album na zdjęcia, w formie akordeonu, z zapięciem na guzik. Dostępne dwa rozmiary: średni 19,5 × 19,5 cm oraz mały 16 × 16 cm. Okładka wykonana jest z grubego kartonu, występuje w trzech kolorach: niebieskim, czerwonym i brązowym. Taki album ucieszy chyba każdego.