Projekty roku 2014

Projekty

Poprosiliśmy jakiś czas temu naszych czytelników o nadesłanie swoich projektów wykonanych w 2014 roku. Odzew był ogromny, spośród nadesłanych prac wybraliśmy kilka najciekawszych i teraz Wam je prezentujemy.

Projekt identyfikacji Pomorskiej Kolei Metropolitarnej

Projekt – Martyna WędzickaWięcej fotografii na Behance

Ilustracje i identyfikacja – Wydawnictwo OWE

Projekt – Olga Zielińska


Identyfikacja – Polnische Spezialitäten

Projekt – Marcin Wiśniewski


Więcej fotografii na Behance

Ilustracje – Pug Bag

Projekt – Marek Turkowski

Projekt publikacji – Pozytyw

Projekt – Zupagrafika
Obiekt upamiętniający dzieła sztuki wywiezione z Polski w czasie II Wojny Światowej. Zaprojektowany dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w celu popularyzacji wiedzy na temat restytucji utraconych dzieł. Pozytyw posiada formę przypominającą zdjęcia z Polaroida. Aby zobaczyć „ukryty” obraz w pozytywie należy odkleić jego negatyw. Projekt inspirowany jest nie tylko samymi dziełami, ale również faktem ich nieobecności, utraty oraz poszukiwania.


Więcej fotografii na STGU

Polskie bo dobre – folklor w designie

Projekt wykonany przez koło naukowe SKN Designer działające na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów na Politechnice Łódzkiej. Osoby zaangażowane w projekt: Kasia Ryszkowska, Michalina Lekki, Dorota Wierzchowska, Ola Bieniek, Michalina Sumińska, Dominika Toborek, Karolina Włodarczyk, Natalia Bartczak, Weronika Dziedziela, Jadzia Lenart, Ada Skotnicka, Sonia Grzelak, Dydaktycy: dr Anna Szumigaj-Badziak, dr Dorota Taranek, dr hab. Dariusz Chojnacki.Więcej fotografii na Behance

Projekt przewodnik po Lublinie – Miasto Lublin

Osoby zaangażowane w projekt: Kosma Ostrowski, Agata Królak, Piotr Arnoldes, Maciej Rukasz, Emilia Siwiec, Grzegorz PaluchProjekt identyfikacji – Tom Reid’s Bookstore

Projekt – Sebastian Bednarek


Cały projekt na Behance

Identyfikacja – Biblioteki Publicznej w Warszawie

Projekt – Dobry Sztos


Projekt okładki płyty Pokahontaz

Projekt – Wojciech Lenk


Mamy nadzieje, że projekty roku 2015 będą równie ciekawe. Bądźcie z nami na bieżąco na facebooku i google+ a dowiecie się kiedy rozpoczniemy nabór prac.

Zapraszamy również do zobaczenia ciekawych dyplomów ASP >