O zestawieniu dyplomowym

Artykuły

Co roku publikujemy zestawienie najlepszych dyplomów artystyczno-projektowych – które nie tylko promuje umiejętności młodych, polskich twórców ale także pokazuje obecnie panujące trendy.

W zestawieniu dyplomy ASP 2016 prezentujemy rekordową liczbę aż 72 dyplomów – związane jest to z ilością nadesłanych zgłoszeń oraz wysokim poziomem przesłanych dyplomów (co zmusiło nas do publikacji większej niż zakładaliśmy). W tym roku otrzymaliśmy ponad dwa razy więcej zgłoszeń, niż w ubiegłym roku. Bardzo się cieszymy z popularności naszego zestawienia. Następny nabór dyplomów projektowo-artystycznych w przyszłym roku, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z najlepszymi dyplomami z 2016 roku. Tegoroczni absolwenci szkół artystycznych i projektowych mogą szykować swoje przyszłe prace do naszego zestawienia na 2017 rok (nabór prac ogłosimy pod koniec roku).

W tym roku postanowiliśmy podzielić dyplomy na następujące kategorie:

Chcemy podziękować wszystkim, którzy wysłali do nas swoje prace dyplomowe. Zapraszamy do zobaczenia wszystkich dyplomów prezentowanych w naszym zestawieniu.

Poprzednie edycje: